Together Bruxx Vinohradský Parlament Potrefená Husa Hybernská Potrefená Husa Pardubice Sia restaurant Brambory Cukrář Skála Sisters Bistro Foodway Catering Výdejna FWC Návštěvnické centrum Staropramen Wevar
Kariéra
Together

Výdejna Foodway cateringu uvaří denně stovky obědů pro jednotlivce i firmy z pražských Kbel a okolí. Nejsme závodní jídelna, ale výdejní okénko velmi dobré kuchyně, ve které každý všední den pod vedením šéfkuchaře Romana Kaňáka připravujeme pro věrné i nové strávníky klasickou, sezónní, českou i mezinárodní obědovou nabídku inspirovanou jídly, která najdete na našich velkolepých cateringových hostinách a eventech.

Výdejna FWC je součástí gastronomické skupiny Together Restaurants. Belgická brasserie Bruxx, asijská restaurace Sia nebo vyhlášená cukrárna Cukrář Skála, to jsou jen některé z dalších provozoven Together, ze kterých dlouhodobě čerpáme inspiraci.

Na některých receptech spolupracujeme i s dalšími šéfkuchaři sítě Together, patří k nim například Jan Pípal, Jiří Štift a šéf cukrář Lukáš Skála. Vyzkoušejte naši skvěle dochucenou obědovou nabídku už dnes!